Hakkımızda

Biz Kimiz

Dizman Güvenlik her marka ürün gurubuna ait Servis ve Yedek parça hizmeti veren firmamız  Kamera Sistemleri , Trafik Geçiş Kontrol Sistemleri, Park Direkleri, Turnike, Personel Kontrol Takip Sistemleri, Bariyer ve Kayar Kapı Motorları ile ilgili 10 yıllık deneyimi ile  önceliği güven kazanmaktır. Bu nedenle satış sonrası hizmet kalitesine her şeyden çok fazla önem vermektedir.

Günümüzde, güvenlik kamera çözümleri, hırsız alarm çözümleri ve alarm merkezi hizmetleri, yangın alarm çözümleri, geçiş kontrol çözümleri, mobil takip ve güvenlik çözümleri, network altyapı çözümleri, evde yaşam ve destek otomasyon çözümleri, akıllı ve entegre ulaşım çözümleri olarak tanımlanan 8 ana konuda faaliyetlerini devam ettirmektedir. 

about-banner-free-img-1

Misyonumuz Hakkında

Bir Kaç Söz

Dizman Güvenlik olarak, değişimi önceden sezen ve teknolojiye ayak uyduran, Müşteri odaklı stratejiler geliştiren ve bu doğrultuda bayi portföyünü hızla geliştirmek, yalnızca satışta değil;  teknoloji ; sunumda; pazarlama faaliyetlerinde, tanıtımda ve satış sonrası hizmette, Müşterilerimize  en iyi hizmeti sunmayı  kendimize misyon edinmişizdir.

Bizi Takip Edin